Şuan görüntülenen tag

alanya

Doğum günü Pinyata Oyunu

Alanya Ekmek Fırın Pastane ve Cafe işletmemizin 45 kişilik asma katında gerçekleştirdiğimiz doğum günü organizasyonlarından pinyata oyunundan eğlenceli görüntüler. İyi seyirler.

Doğum günü Palyaço Gösterisi

Alanya Ekmek Fırın Pastane ve Cafe işletmemizin 45 kişilik asma katında gerçekleştirdiğimiz doğum günü organizasyonundaki palyaço gösterimizden eğlenceli görüntüler. İyi seyirler.

Doğum günü Karaoke Oyunu

Alanya Ekmek Fırın Pastane ve Cafe işletmemizin 45 kişilik asma katında düzenlediğimiz doğum günü organizasyonlarından miniklerimizin karaoke performansından eğlenceli görüntüler. İyi seyirler.

Doğum günü Dans Oyunu

Alanya Fırın Pastane ve Cafe işletmemizin 2. katında gerçekleştirdiğimiz doğum günü organizasyonundan, dans oyunu oynayan miniklerimizin eğlenceli görüntüleri. İyi seyirler.

Başarımızın Sırrı

Başarımızın sırrını bu video ile sizlere açıklıyoruz 🙂 Nasıl bu kadar lezzetli ve hijyenik ürünler üretirken en iyi hizmeti en uygun fiyatla …

Cinsiyet Partisi

Alanya Ekmek Fırın Pastane ve Cafe işletmemizin asma katında 50 kişilik cinsiyet partisi düzenliyoruz. Cinsiyet partisi, anne karnındaki bebeğin cinsiyeti öğrenildiğinde yakın …

Yeni Reklam Filmi 2017

Alanya Ekmek Fırın Pastane ve Cafe işletmemizin 2017 yılındaki yeni televizyon reklamı. İyi seyirler.